Hakkimizda

Ana Sayfa Hakkimizda

Hakkimizda

Otomobil satışında yenilikçi, teknolojik, hızlı ve güvenli bir platform

Hizmetlerimiz

kolayotosat.com, dünyanın birçok ülkesinde uygulanan iş modelini Türkiye’ye getirerek ve araba satışında yaşanan olumsuz deneyimlere son vererek, hızlı, kolay ve güvenilir satış süreci sağlamaktadır. Online olarak aracınızın bilgilerini hızlıca girebilir, sonrasında fiyat ekibimiz aracınızı hızlıca değerlendirip ekspertiz öncesinde bir ön fiyat verecektir. Bu sayede hızlı satış sonlandırma ile zamandan tasarruf ederek, doğru bir değerleme ile arabanızı zahmetsizce satmanızı sağlar.

İkinci el otomobil satışlarında yeni bir standart

kolayotosat.com, araba satışında yaşanan olumsuz deneyimlere son veriyor, güvenilir ve hızlı satış sistemi ile işinizi kolaylaştırıyor.
Arabanız için ücretsiz ve kolay şekilde doğru bir değerleme ile fiyat teklifi alabilirsiniz. Web sitemiz ya da çağrı merkezimiz üzerinden randevunuzu oluşturmanızın ardından anlaşmalı deneyimli ekspertiz uzmanları tarafından detaylı ekspertiz yapılır. Çok kısa bir sürede arabanıza alım teklifi verilir. Teklifi beğenmeniz ve kabul etmeniz durumunda aracınızı rahatça satar, paranızı aynı gün nakit alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 204 Ortalama: 5]
Twitter